REZERVASYON FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk

HAKKIMIZDA


Al-Asraf Suite Hotel Trabzonun En İyi Konumlarından Olan Akçaatta Bulunmakta Olan Bir Butik Oteldir.

Al-Asraf Suite Trabzonun En İyi Konumlarından Olan Akçaabat Bulunmakta Olan Deniz ve Orman manzaralıdır. Orman yolunda yürüyüş yapabileceğiz veya Denize girebileceğiniz sahil plaj olan Bir Suite Oteldir.

Tesisimizin Suite odalar, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerle her türlü beklentilere uygunluğu sayesinde misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şeklide tanzim edilmiş rahat ve konforlu tarzlarda düşünülüp tasarlanan odaları sayesinde kategorisinin üzerinde bir hizmet vermektedir.

Ücretsiz İnternet Bağlantısı Otelimizin tüm bölümlerinde ücretsiz internet bağlantısına ulaşabilirsiniz. Laptop, tablet ve telefon aracılığıyla bağlantı kurabilir, dilediğiniz işlemi kolayca yapabilirsiniz

Kahvaltı Otelde kahvaltı her sabah servis edilir. Her odamızda klima, geniş ekran LED TV, uydu kanalları, çalışma masası, Buzdolabı standart ve Mutfaklı olarak sunulur. " Ev Konforunda Tatil İçin Bizleri Arayın. "

al-asraf suite hotel hakkimizda

ODALARIMIZ


Her odamızda klima, geniş ekran LED TV, uydu kanalları, çalışma masası ve minibar standart olarak sunulur. Tertemiz, aydınlık ve şık banyolarda saç kurutma makinası ve 24 saat sıcak su bulunmakta.

VİDEOLARIMIZ